Marketingová agentura

Marketingová agentura Direction

Naši klienti

Další

Reference

Krajinná ekoložka

Ing. Kateřina Zímová

S agenturou Direction spolupracuju poměrně dlouhou dobu. Ale už úvodní setkání k plánování strategie pro mne bylo velmi přínosné. Pomohlo mi srovnat si to, co vlastně od své práce očekávám, jaké jsou moje priority a kam bych chtěla ve svém podnikání směřovat. Moc se těším na naši další spolupráci.

Quality and Marketing Manager | IFRAMIX

Kateřina Šilhová

Spolupráce nám přinesla nový pohled na to, jak se v dnešním on-line světě pohybovat a dělat business. Ve vašem týmu vidím zapálení pro věc, vstřícnost a ochotu řešit věci rychle a nápaditě. Nebojíte se argumentovat a přesvědčit zákazníka o jiných možnostech, než byl dosud zvyklý, snažíte se mu ukázat, že to jde i jinak. Vyzařuje z vás, že opravdu pracujete jako tým a že si rozumíte mezi sebou i po lidské stránce jako přátelé, což považuji za hodně důležité. Lidé musí chodit do práce rádi a dělat práci s láskou, aby věci fungovaly.

Jednatel | Stylové svatby

Radek Bulant

Už po prvním setkání s týmem Direction jsme si řekli, že takový přístup a nasazení jsme přesně hledali. Konkrétní a konstruktivní řešení našeho posunu dostalo nový rozměr, kluci jasně vystihli kam se potřebujeme posunout. Jejich doposud odvedená práce se nám osvědčuje. Agenturu Direction bych doporučil všem lidem, kteří cítí potřebu se posunout zase o něco dál.

Jednatel | MAR-EKON

Ing. Renata Hromková

Na naší spolupráci si nejvíce cením vaší snahy odlišit nás od šedivého průměru všech marketingových agentur a účetních firem. Děláme zcela něco jiného a vy jste to dovedli správně prezentovat a vysvětlit kdo vlastně jsem a co umíme.

Business developer
 | Inovační centrum ústeckého kraje

Radek Miškovský

I při telefonické komunikaci cítím neustálý úsměv na tváři, který při denní rutině vlije trochu „pozitivna“ do žil. 😉

Nechte nám vzkaz, ozveme se vám.

O vašich marketingových plánech si můžeme nezávazně popovídat u šálku dobré kávy.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.